тел/факс 03651 2 27 00
всі контакти...
  українська русский
вібропрес Ст-94  

Вібропрес: щит керування

Щит керування вібропресом
маслостанція вібропреса

Для керування гідравлікою вібраційного преса на окремій конструкції встановлена маслосистема. На її верхній частині закріплено щит керування.

Під час роботи маслонасоса в маслосистемі циркулює масло з робочим тиском 30-160 кг/см2. Робочий (загальний) тиск регулюється редукційним клапаном, Рабочее (общее) давление регулируется редукционным клапаном, який знаходиться на розподільнику. Рівень масла повинен бути Уровень масла должен быть посередині оглядового вікна, розміщеного на маслобаку. В процесі експлуатації вібропреса необхідно постійно підтримувати цей рівень, додаючи необхідну кількість масла.

  Головні елементи керування маслостанції:
 1. кнопка ПУСК попередньої вібрації
 2. індикатор напруги керування вібропресом
 3. кнопка СТОП – аварійний стоп
 4. індикатор роботи гальмів вібраторів
 5. кнопка ПУСК ел. двигуна насосної станції
 6. кнопка СТОП ел. двигуна насосної станції
 7. головний вимикач
 8. електродвигун
 9. бак маслостанції

Пуск-зупинка роботи вібропреса здійснюється кнопками щита керування, ня яких є відповідні написи.

вибропресс: щит управления Електроапаратура щита керування вібропресом змонтована і розміщена в електрощиті, що має захист від пилу. Клас захисту ІР-44.

  В електросхемі застосовуються наступні напруги:
 1. напруга силова – 380в 50Гц
 2. напруга чергова – 220в 50Гц
 3. напруга гальмування вібраторів – 110в
 4. споживаємий струм вібропреса – 20А

На щиту керування передбачена колодка з клемою для підключення електричних кабелів від щиту до преса на якому розміщена монтажна коробка

Для запуску вібропреса Ст-94 в роботу необхідно під'єднати шини заземлення до маркованих місць заземлення, під'єднати щит керування до джерела живлення, подавши напругу 380В 50Гц, вмикнути двигун маслостанції, натиснув кнопку ГІДРАВЛИКА на щиту керування. Визначити напрямок обертання електродвигуна. Напрямок обертання повинен співпадати з напрямком срілки на захистному кожусі двигуна. У випадку неспівпадання напрямку обертання, необхідно змінити фазіровку. Після чого зробити декілько пробних жимів для випуску повітря з маслосистеми вібропреса.

Додаткова інформація
 

copyright © 2008-2015 Инвест Адам www.inwest.com.ua e-mail: info@inwest.com.ua   zbut@inwest.com.ua WebMaster: lofor-web@meta.ua