тел/факс 03651 2 27 00
всі контакти...
  українська русский
вибропресс Ст-94  

Вібропрес: виготовлення одношарових та двошарових виробів

Вібропрес:
виготовлення одношарових виробів
щебінь для вібропресування одношаровий виріб вібропреса

Вмикаємо електродвигун гідравлічного насоса. Вкладаємо піддон на нижній вібростіл. Опускаємо форму на піддон і робимо засипку суміші об'ємом трохи більше ніж входить в форму.

На пульті керування натискаємо кнопку "Нижні вібратори" і проводимо першу вібрацію (вмикаємо вібратори нижнього вібростола)

Вмикаємо вібропрес і посля зупинки вібраторів проводимо вирівнювання бетонної суміші в рівень з формою.

Ричагом на розподільнику опускаємо пуансони на форму і натискаємо кнопку "Всі вібратори". В цей момент відбувається вібрація одночасно на нижній і верній плиті (працюють всі вібратори), а також одночасно здійснюється вібропресування виробів.

Робота вібраторів зупиняється тоді, коли вироби самостійно досягли заданих параметрів висоти. Це буде сігналом для оператора, що процес вібропресування закінчився.

Ричагом розподільника піднимаємо форму вгору, завдяки чому пуансони витискують вироби з форми. На піддоні вібропреса залишається готова продукція.

У випадку, якщо не витримується параметр заданої висоти, потрібно змінити положення датчика вимкнення вібраторів.

Щоб отримати вироби меньшої висоти, необхідно змістити датчик вниз, а для збільшення їх висоти - змістити датчик вгору.

Вібропрес:
виготовлення двошарових виробів
щебінь для вібропресування щебінь для вібропресування двошаровий виріб вібропресу

Під час виготовлення двошарових виробів, після завантаження бетонної суміші на форму, необхідно вирівняти суміш до рівня форми і після цього провести першу вібрацію (нижніми вібраторами).

Після першої вібрації робимо досипку верхнього шару і порівнюємо його з рівнем форми. Наступні операції такі ж самі як під час вібропресуванні виробів з одношарової суміші.

Додаткова інформація
 

copyright © 2008-2015 Инвест Адам www.inwest.com.ua e-mail: info@inwest.com.ua   zbut@inwest.com.ua WebMaster: lofor-web@meta.ua